English

Uudised!

  • Koolinoorte jutuvestjate konkursil „Kratilood“ saavutasid Aravete KK õpilased M. A. Lepik 1.-3. vanuseklassis II koha ning R. Tommula 4.-6. vanuseklassis III koha ja Järvamaa muuseumi sõprade seltsi eripreemia.
  • Aravete KK võistkond koosseisus E.Tuisk, R.Rohi, A.Jalakas ja K.-L.Pitk saavutasid Järvamaa 6-9 klasside mälumängu turniiri 1 voorus I-II koha.
  • 08. novembril kell 18.00 Lastevanemate üldkoosolek. Kutsekoja OSKA uuringujuht U.Mets "Milliste oskustega inimesi lähitulevikus tööellu oodatakse".

INFOKS!

SÜNDMUSTE KALENDER

  • Tunniplaan on nüüd leitav kooli koduleheküljelt õppetöö pealkirja alt. Tunniplaani on võimalik vaadata nii klasside kaupa, kui ka üldisena. Et alati oleks saadaval kõige värskem informatsioon, kajastuvad tunniplaani muudatused reaalajas ning lisaks arvutile on tunniplaani võimalik avada ka mobiilis, rakendusega EduPage.
  • Kas Sa soovid, et Sinu kodukohas oleks palju huvitavaid tegutsemisvõimalusi noortele? Soovid aktiivselt osaleda tegevustes, mis Sulle meeldivad? Saad sellele kaasa aidata! Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituut viib läbi uuringu „Noored noorsootööst“. Haridus- ja Teadusministeeriumi tellimisel teostatava uuringu eesmärgiks on koostada ülevaade kuni 26-aastaste noorte rahulolust noortele suunatud tegevustes osalemise võimalustega ning selle alusel kavandada noorsootöö edasisi arenguid Eestis ja sellealaste tegevuste rahastamist. Uuringu küsimustiku lingid eri vanuserühmade noorte ning lapsevanemate jaoks eesti ja vene keeles on leitavad siit.

 

Vanemad sündmused

Septembri sündmused




  • Neljapäeval, 28. septembril - Südames matemaatika – Paide ÜG-s
  • 20. - 22. september - NUNNU näitus
  • Esmaspäeval, 18. septembril - Videvikujooks
  • Laupäeval, 16. septembril - 11.00 - 12.30 Hommik vanavanematega (Aravete kultuurimajas)
  • Neljapäeval, 14. septembril - Tuletõrjeolümpia, Türil
  • Kolmapäeval, 13. septembril - 08.35, 7-12 klassi spordipäev
  • Teisipäeval, 12. septembril - 2 tund, Karjääri infotund (8-9 kl.)
  • Teisipäeval, 12. septembril - Rebaste ristimine
  • Reedel, 08. septembril - 1-6 klassi spordipäev
  • Neljapäeval, 07. septembril - Pildistamine
  • Reedel, 01. septembril - Õppeaasta 2017-2018 avaaktus, algusega kell 09.00, kooli aulas



Juuni sündmused



  • Pühapäeval, 18. juunil - 14.00 9. ja 12. klassi lõpuaktus
  • Teisipäeval, 13 juunil - Üleminekuklasside lõpuaktus.
  • Esmasepäeval, 12. juunil - Iga klassi oma päev.
  • 05. juuni - 09. juuni - Riigikaitse õpe/laager 10 klassile (Tapa sõjaväelinnakus).
  • Neljapäeval, 01. juunil - 13.30 Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele ja õpetajatele.

 

Mai sündmused



  • Kolmapäeval, 31. mail - 4-6 klass õppekäigul Tartus.
  • Teisipäeval, 30. mail - 7-9 klass õppekäigul Haapsalus.
  • Esmasepäeval, 29. mail - Algklasside spordipäev.
  • Neljapäeval, 25. mail - Kohaliku omavalitsuse koalitsiooni loomise simulatsioon.
  • Teisipäeval, 23. mail - Töötuba "Ruumikultuur" (09.50, 9-12 kl.).
  • Teisipäeval, 23. mail - KEAT laager (6 kl., 2 päeva).
  • Kolmapäeval, 17. mail - Aravete KK näitetrupi näidend "Doonor on elupäästja".
  • Teisipäeval, 16. mail - 18.00 Break tantsuvõistlus, aulas.
  • Esmasepäeval, 15. mail - 18.00 Emadepäeva kontsert.
  • Reedel, 12. mail - Matemaatika riigieksam J.-Jaani Gümnaasiumis.
  • Neljapäeval, 11. mail - Heategevuslik teatejooks Paides.
  • Neljapäeval, 11. mail - 4 kl. õppepäev Sagadis.
  • Teisipäeval, 09. mail - 08.55 Külas on tulevased 1 klassi õpilased koos vanematega.
  • Reedel, 05. mail - Õppekäik ERM-i.
  • Teisipäeval, 02. mail - Inglise keele riigieksam J.-Jaani Gümnaasiumis.


  • Aravete KK võistkond koosseisus K.Verkmann, R.Rohi, A.Jalakas ja K.Tommula saavutasid II koha Järvamaa 6-9 klasside mälumängu turniiri 4 voorus, Koigis.
  • Eesti koolinoorte Meistrivõistlustel saavutas Aravete KK võistkond väikeste koolide arvestuses I koha! Üldarvestuses III koha!.
  • Eesti koolinoorte Meistrivõistlustel teatesuusatamises saavutas Aravete KK võistkond koosseisus C. Rohi, K. Keerberg,Õ. Rodendau, A. Ott, A. Jalakas, K. Keerberg I koha.
  • Eesti koolinoorte Meistrivõistlustel individuaaldistantsidel tuli Eesti koolinoorte meistriks A. Ott! Kolmanda koha saavutasid K. Tõnisson, R. Rohi ja A. Jalakas.
  • Aravete KK teatritrupp saavutas kooliteatrite festivalil "Doonor on elupäästja" 20.03.2017 Vene teatris III koha!


Aprilli sündmused



  • 24. aprill - 28. aprill - Kevadvaheaeg.
  • Esmasepäeval, 24. aprillil - Eesti keele riigieksam J.-Jaani Gümnaasiumis.
  • Reedel, laupäeval 21.-22. aprillil - "Kooliteater 2017", põhikooli riigifestival Jõhvis.
  • Reedel, 21. aprillil - 13.00 Jüriöö jooks, Jänedal
  • Neljapäeval, 20. aprillil - 16.00 "Su nägu kõlab tuttavalt".
  • Kolmapäeval, 19. aprillil - Ristsõna võistlus Ambla LPK-s.
  • Kolmapäeval, 19. aprillil - Pildistamine.
  • Esmaspäeval, 17. aprillil - Klaasipuhujad.
  • Kolmapäeval, 12. aprillil - 13.00 KEAT koolius (6 klass).
  • Esmaspäeval, 10. aprillil - Veeohutuse loeng 10-12 klass.
  • Reedel, 07. aprillil - Külas Helir-Valdor Seeder.
  • Reedel, 07. aprillil - 11.00 Vendade Liivide etluskonkurss.
  • Neljapäeval, 06. aprillil - 12.45 Kontsert "Lõõtsavägilased".
  • Kolmapäeval, 05. aprillil - 11.00 Ambla valla lauluvõistlus Aravete kultuurimajas.
  • Pühapäeval, 02. aprillil - Mälumängu vabariiklik voor Viimsis.

 

 

Märtsi sündmused

• Aravete KK 10 klassi õpilane Erik Vilbu saavutas saavutas Järvamaa õigekeelsuskonkursil III-IV koha!
• Aravete KK 9 klassi õpilane Heidi-Lii Rikken saavutas Järvamaa õigekeelsuskonkursil II koha!
• Aravete KK 7 klassi õpilane Rico Rohi saavutas Järvamaa õigekeelsuskonkursil II koha!


  • Reedel, 31. märtsil - HITSA 3D printerite koolitus 8-12 klassile.
  • Neljapäeval, 30. märtsil - Põhikoolide mälumäng Koigis
  • Reedel, 24. märtsil - Veeohutuskoolitus 1 klassile
  • Kolmapäeval, 22. märtsil - 6 klassile KEAT loeng 12.30
  • Teispäeval, 21. märtsil - "Tagasi kooli" projekti raames 8-9 klassi ja 10, 11 ning 12 klassi õpilaste kohtumine raamatupidajaga
  • Esmaspäeval, 20. märtsil - Kooliteatrite festivalil "Doonor on elupäästja" Vene teatris
  • Esmaspäeval, 20. märtsil - 2 klass ujumas Paides
  • Reedel, 17. märtsil - Riigikaitse päev
  • Neljapäeval, 16. märtsil - KEAT öö Türil
  • Neljapäeval, 16. märtsil - Lingid tulevikku, Paides (12 kl.)
  • Kolmapäeval, 15. märtsil - 9-12 klassile Keit Paali edulugu
  • Teispäeval, 14. märtsil - "Tagasi kooli" projekti raames 8-9 klassi ja 10, 11 ning 12 klassi õpilaste kohtumine tootedisaineriga
  • Esmaspäeval, 13. märtsil - 2 klass ujumas Paides
  • 10.-11. märtsil - Laululaager
  • Kolmapäeval, 08. märtsil - 6 klassile KEAT loeng 13.00
  • Esmaspäeval, 06. märtsil - 2 klass ujumas Paides
  • Esmaspäeval, 06. märtsil - Õigekeelsuskonkurss Paide gümnaasiumis
  • Neljapäeval, 02. märtsil - EMP/Norra programmi lõpuüritus Tallinnas



Veebruari sündmused


  • Aravete KK 8 klassi õpilane Aiki Jalakas saavutas inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi 8. klassi piirkonnavoorus I koha!
  • Aravete KK 9 klassi õpilane Heidi-Lii Rikken saavutas kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus I koha!
  • Aravete KK 7 klassi õpilane Varmo Ivask saavutas bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus III koha!
  • Aravete KK 9 klassi õpilane Heidi Lii Rikken saavutas emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus III koha!


  • 27. - 28. veebruar - Koolimaja suletud! (personal koolitusel)
  • 27. veebruar - 05. märts - Talvevaheaeg.
  • Reedel, 24. veebruaril - 13.30 Eesti Vabariigi 99 aastapäevale pühendatud kontsert-aktus aulas. Esineb Sandra Nurmsalu.
  • Neljapäeval, 23. veebruaril - Järvamaa koolide meistrivõistlused suusatamises
  • Kolmapäeval, 22. veebruaril - Vabariigi aastapäeva aktus
  • Teispäeval, 21. veebruaril - 2 klassi viktoriin "Eesti Vabariik"
  • Esmaspäeval, 20. veebruaril - 2 klass ujumas Paides
  • Reedel, 17. veebruaril - Keemiakatsed algklassidele
  • Neljapäeval, 16. veebruaril - Sõbrapäeva disko
  • Neljapäeval, 16. veebruaril - NUPUTA. R.-Alliku PK-s
  • Kolmapäeval, 15. veebruaril - Inimeseõpetuse olümpiaad
  • Teispäeval, 14. veebruaril - Valentinipäev
  • Esmaspäeval, 13. veebruaril - 1-4 klassi rahvastepalli turniir
  • Esmaspäeval, 13. veebruaril - 2 klass ujumas Paides
  • 13. - 17. veebruar - Saksa keele nädal
  • Laupäeval, 11. veebruaril - Õpilasfirmade laat, Tallinnas
  • Reedel, 10. veebruaril - Ühiskonnaõpetuse olümpiaad
  • Reedel, 10. veebruaril - 1 klassil külas Aegviidu PK 1 klass
  • Reedel, 10. veebruaril - JAAAAA koolide suusavõistlus
  • Reedel, 10. veebruaril - 8 kl. kutseõpe
  • Neljapäeval, 09. veebruaril - Lastekoori eelproov Türil
  • Teispäeval, 07. veebruaril - Matemaatika olümpiaad
  • Esmaspäeval, 06. veebruaril - 2 klass ujumas Paides
  • Reedel, 03. veebruaril - 8 kl. kutseõpe
  • Neljapäeval, 02. veebruaril - Õpilasetlejate riigikonkurss
  • Neljapäeval, 02. veebruaril - 12.00 Lasteteater, aulas

  • 6. detsembril toimunud Järvamaa noorte tunnustusüritusel „Aasta tähed 2016" kuulutas maavanem Alo Aasma Järvamaa andeka õpilase stipendiumi konkursi võitjaks Aravete Keskkooli 10. klassi õpilase Erik Vilbu.
  • Aravete KK võistkond koosseisus K.Verkmann, R.Rohi, A.Jalakas ja K.Tommula saavutasid II koha Järvamaa 6-9 klasside mälumängu turniiri 2 voorus.
  • Aravete Keskkool meedias.
  • Aravete KK on „Digitaalselt aktiivne kool“ (loe JT uudist siit)
  • Aravete KK võistkond koosseisus K.Verkmann, R.Rohi, A.Jalakas ja K.Ilm võitsid Järvamaa 6-9 klasside mälumängu turniiri 1 vooru.
  • Aravete Keskkool meedias.


Jaanuari sündmused


  • Esmaspäeval, 30. jaanuaril - 2 klass ujumas Paides
  • Reedel, 27. jaanuaril - 8 kl. kutseõpe
  • Esmaspäeval, 23. jaanuaril - 2 klass ujumas Paides
  • Neljapäeval, 19. jaanuaril - Põhikoolide mälumäng Imaveres
  • Esmaspäeval, 16. jaanuaril - 2 klass ujumas Paides
  • Reedel, 13. jaanuaril - 09.00 Planetaarium
  • Kolmapäeval, 11. jaanuaril - 11.00 Ämblikud
  • Kolmapäeval, 11. jaanuaril - 08.00 direktori tund
  • Esmaspäeval, 09. jaanuaril - 2 klass ujumas Paides

 

Detsembri sündmused

  • Kolmapäeval, 21. detsembril - Jõulupidu (7-12 kl.)
  • Teispäeval, 20. detsembril - Jõulupidu (1-6 kl.)
  • 19. - 22. detsember - Jõulupost
  • 14. - 16. detsember - Aritmeetika konkurss
  • Esmaspäeval, 12 detsembril - kell 12.00 XX üleriigiline noorte etluskonkurss "Koidulauliku valgel" 2016 Pärnus, Koidula Muuseumis.
  • Laupäeval, 10 detsembril - Geograafiaolümpiaad
  • Neljapäeval, 08 detsembril - 4-6 klass "Mardileib" Tallinnas.
  • Kolmapäeval, 07 detsembril - kell 12.15 tordivõistlus "Maitsev Meri"
  • Teispäeval, 06. detsembril - "Aasta Tähed" Türil
  • Reedel, 02 detsembril - 10-12 klass Tallinnas õppekäigul.
  • Neljapäeval, 01 detsembril - 7-9 klass Tallinnas õppekäigul.

 

Novembri sündmused

 

  • Kolmapäeval, 30 novembril - Advendihommik
  • Kolmapäeval, 30 novembril - Põhikoolide mälumäng Paides
  • Kolmapäeval, 30 novembril - Ettevõtlusmäng, 3-9 klass.
  • Neljapäeval, 24 novembril - Kadripäev
  • Neljapäeval, 17 novembril - Töövarjupäev (12 kl.)
  • Neljapäeval, 17 novembril - "Lahedal koolipäeval" Tallinnas
  • Neljapäeval, 17 novembril - "Midrimaa" maakonna voor Paides.
  • Neljapäeval, 17 novembril - Inimeseõpetuse päev Ambla LPK-s, viktoriin
  • Kolmapäeval, 16 novembril - Aravete KK lastevanemate üldkoosolek kell 18.00. "Laste tervis" - dr. I.Alt.
  • Neljapäeval, 10 novembril - Isadepäev
  • Neljapäeval, 10 novembril - Mardipäev
  • Neljapäeval, 10 novembril - 6-7 tund Rajaleidja karjääriloeng 10-12 klassile.
  • Kolmapäeval, 09 novembril - 7-9 klass külastab Järvamaa ettevõtteid
  • 08. - 12. november - Järvamaa ettevõtlusnädal.
  • 04. - 18. november - suusatajad Soomes treeninglaagris.
  • Reedel, 04 novembril - "Raha tarkuse päev". Loeng 2-4 kl.õpilastele.
  • Neljapäeval, 03 novembril - 08.55 Lasteteatri etendus "Imerohi", algklassidele aulas.
  • Kolmapäeval, 02 novembril - "Midrimaa" koolivoor.
  • Kolmapäeval, 02 novembril - "Direktori tund".
  • November on karjäärikuu!



Oktoobri sündmused



  • Esmaspäeval, 31 oktoobril - 6-7 tund, Järva maavanema A.Aasma kohtumine õpilastega
  • Neljapäeval, 20 oktoobril - Põhikoolide mälumäng Väätsal
  • Reedel, 14 oktoobril - 1-3 klass Piimandusmuuseumis.
  • Kolmapäeval, 12 oktoobril - 14.30 Töökoosolek
  • Esmaspäeval, 10 oktoobril - Koolikottide kaalumine
  • Reedel, 07 oktoobril - Õpetajate päev
  • Reedel, 07 oktoobril - Ettevõtlikkus kooli. Loeng 9-12 kl.õpilastele
  • Neljapäeval, 06 oktoobril - Majandusviktoriin 8-9 klassile
  • Neljapäeval, 06 oktoobril - Põhikooli ja gümnaasiumi vaheline jalgpallivõistlus.
  • 5. - 12. oktoober - Leivanädal
  • Kolmapäeval, 05 oktoobril - 8 ja 9 kl. Endla rabas.



Septembri sündmused


  • 29.09 - 30.09 - JAAAAA koolide õpilasesinduste koolitus, Säreveres.
  • Neljapäeval, 22 septembril - "Reipalt koolipinki!
  • Teispäeval, 20 septembril - 13.00 Heade mõtete praktika „Mõttest tegudeni“, Paides
  • Neljapäeval, 15 septembril - 13.30 Vanavanemate päev, kooli aulas
  • Kolmapäeval, 14 septembril - 17.00 Videvikujooks
  • Reedel, 09 septembril - Noortevõistlustel, Koerus
  • Neljapäeval, 08 septembril - Koolinoorte tuletõrjespordi mängud, Türil
Aravete Keskkooli võistkond (V.Ivask, E.Ots, T.Siska, Aiki Jalakas, Anni Jalakas ja G.Priilinn) saavutas tuletõrjespordi mängudel 8. klasside arvestuses III koha!



Juuni sündmused

Laupäeval, 18 juunil - 12.00, 9 ja 12 klassi lõpuaktus
Esmaspäeval, 13 juunil - 9 klassi valikaine eksam
Kolmapäeval, 08 juunil - 9 klassi matemaatika eksam.
Reedel, 03 juunil - Üleminekuklasside lõpuaktus.
Neljapäeval, 02 juunil - Iga klassi oma päev.
Kolmapäeval, 01 juunil - 13.00 õppenõukogu.
Kolmapäeval, 01 juunil - 9 klassi eesti keele eksam.
30.05 - 03.06 - Aravete KK õpetajad ja Ambla vallavanem Lillehammeris, projektikohtumisel.


Mai sündmused

Reedel, 27 mail - Algklasside spordipäev.
Neljapäeval, 26 mail - 18.00 KEVADKONTSERT.
Neljapäeval, 26 mail - 13.30 Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele ja õpetajatele.
Neljapäeval, 26 mail - Majandusõpetuse eksam (12 kl.)
24-25 mai - KEAT laager (6 kl.)
Neljapäeval, 19 mail - Matemaatika riigieksam.
Kolmapäeval, 18 mail - 1-3 kl. õppekäigul Pärnu loodushariduskeskuses.
Teispäeval, 17 mail - 19.00 Breaktantsu võistlus, aulas.
Teispäeval, 17 mail - Matemaatika tasemetöö, 3 kl.
Esmaspäeval, 16 mail - Lemmiklooma päev, külas Aleksei Turovski.
Reedel, 13 mail - 3D printerite koolitus Tallinnas.
Neljapäeval, 12 mail - Matemaatika tasemetöö 6 kl.
Kolmapäeval, 11 mail - Uurimistööde kaitsmine (11 kl.)
Teispäeval, 10 mail - Eesti k. tasemetöö, 6 kl.
Neljapäeval, 05 mail - 08.55 Külas on tulevased 1 klassi õpilased vanematega.
Neljapäeval, 05 mail - Teatejooks Paides.
Kolmapäeval, 04 mail - Ametite päev.
Teispäeval, 03 mail - 12.45 Kohtumine minister Jürgen Ligi`ga (7-11 kl).
  • Aravete KK võistkond kooseisus Keitlin Kork, Vivian Urbanus ja Erik Vilbu saavutas RISTSÕNA LAHENDAMISE VÕISTLUSEL KUMA RÄNDKARIKALE maksimum punktidega esimese koha! (Loe uudist siit)
  • Alutagusel sõidetud ETV_Swedbank noorte suusasarja IV etapil näitasid taas taset Aravete KK noored suusatajad. (Loe uudist siit)
  • Aravete KK õpilased saavutasid maakondlikul õigekirjakonkursil - Anni Jalakas 7. klass I koha, Heidi-Lii Rikken 8 klass I koha, Erik Vilbu 9. klass I koha ja Eve Kirsipuu 12 klass III-IV koha!
  • L'Aquilas toimuvatel koolinoorte maailmameistrivõistlustel saavutas Aravete KK neidude võistkond kooseisus Anni Jalakas, Aiki Jalakas, Pileriin Kirsipuu, Keidy Kaasiku ja Kaidy Kaasiku kokkuvõttes kõrge neljanda koha, jäädes alla vaid 8,1 sekundiga Prantsusmaale! (Loe uudist siit)


Aprilli sündmused

Neljapäeval, 28 aprillil - Tänavakõnd
Teispäeval, 26 aprillil - 14.00 EMP/Norra stipendiumiprogrammi Aravete KK ja Lillehammer videregående skole koostööprojekti „PROMOTING HEALTHY LIFESTYLES IN SCHOOL“ lõpuseminar Roosna-Alliku mõisas.
Esmaspäeval, 25 aprillil - Riigieksam
24-27 aprillil - Norra Lillehammer videregående skole esindajad Aravete Keskkoolis.
Reedel, 22 aprillil - Tutipidu
Kolmapäeval, 20 aprillil - 4-6 kl. õppekäigul AHHAA Keskuses.
Kolmapäeval, 20 aprillil - Ambla valla "Laulukaar".
Reedel, 15 aprillil - Roomajad (aulas)
Neljapäeval, 14 aprillil - Kell 12.00 Loovtööde kaitsmine.
Kolmapäeval, 13 aprillil - KUMA ristsõnavõistlusel Ambla LPK-s.
Teispäeval, 12 aprillil - Inimeseõpetuse olümpiaad
Esmaspäeval, 11 aprillil - "Ambla vald 25" rongkäik ja ühispilt staadionil.
Neljapäeval, 07 aprillil - Loeng riigikaitsest (6-7 kl.- 3 tund; 10-12 kl. - 4 tund; 8-9 kl. - 5 tund).
Neljapäeval, 07 aprillil - 12.45 Päästeameti loeng 6 klassile.
Teispäeval, 05 aprillil - Kohtumine välisministeeriumi töötajatega.
03-08 aprillil - Aravete KK õpetajad Lillehammeris, projektikohtumisel.
Reedel, 01. aprillil - Tobedad rekordid.
Reedel, 01. aprillil - Keskkonnaameti veeteemaline viktoriin.



Märtsi sündmused

Neljapäeval, 31. märtsil - Loeng "Ei kiusamisele", 4-9 klass.
Kolmapäeval, 30. märtsil - Lahtiste uste päev! Kell 11.15 keskkooli õppesuunda tutvustavad tunnid (joonestamine - kaasa palun võtta 2 kolmnurka, joonlaud, sirkel pliiats, kustukumm; majandus ja prantsuse k.) 9 klassi õpilastele.
Teisipäeval, 29. märtsil - Planetaarium, aulas
Reedel, 18. märtsil - 10.50 Loeng 7-12 kl. õpilastele - Eesti majandus ja maksusüsteem.
Neljapäeval, 17. märtsil - KEAT öö Paides
Esmaspäeval, 14. märtsil - Emakeelepäev
Esmaspäeval, 14. märtsil - 13.00 II klass Paides ujumas
Reedel, 11. märtsil - Külas on Mika Keränen
Esmaspäeval, 07. märtsil - 13.00 II klass Paides ujumas
Laupäeval, 05. märtsil - Majandusolümpiaad
Reedel, 04. märtsil - Õigekeelsuskonkurss
Neljapäeval, 03. märtsil - 12.45 KEAT koolitus 6 kl.
Kolmapäeval, 02. märtsil - 5 klasside õpioskuste olümpiaad. Digikoolitus õpetajatele 12.00.
Teisipäeval, 01. märtsil - Pildistamine, aulas.

  • Itaalias L´Aquilas toimuvatel koolispordi maailmameistrivõistlustel võitis Eestit esindav Aravete Keskkooli naiskond koosseisus Keidy Kaasiku, Anni Jalakas, Kaidy Kaasiku ja Aiki Jalakas pronksmedali! (Loe uudist siit)
  • Aravete KK 7 klassi õpilane Kaidy Kaasiku võitis Itaalias L´Aquilas peetavatel koolispordi maailmameistrivõistlustel 14 - 16 aastaste tüdrukute 3,6 km vabatehnikasõidu! (Loe uudist siit)
  • Aravete KK 9 klassi õpilane Erik Vilbu saavutas üleriigilise ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus I koha!
  • Aravete KK õpilased saavutasid piirkondlikul bioloogia olümpiaadil - Rico Rohi 6. klass II koha, Erik Vilbu 9. klass I koha!



Veebruari sündmused

Esmaspäeval, 29.veebruaril - 13.00 II klass Paides ujumas
Laupäeval, 27. veebruaril - Füüsikaolümpiaad
Teisipäeval, 23. veebruaril - Vabariigi aastpäeva aktus
Esmaspäeval, 22.veebruaril - 13.00 II klass Paides ujumas
22.veebruar - 27. veebruar - Aravete KK suusatajad koolinoorte MM-il Itaalias
Laupäeval, 20. veebruaril - Kunstiolümpiaad
Reedel, 19. veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Neljapäeval, 18.veebruaril - I klass "Hundiretkel" Oandu RMK-s
Kolmapäeval, 17.veebruaril - 11.00 NUPUTA maakondlik voor Aravete KK-s
Esmaspäeval, 15.veebruaril - 18.00 Muinasjutuvidevik
Esmaspäeval, 15.veebruaril - 13.00 II klass Paides ujumas
Laupäeval, 13. veebruaril - Ajaloo olümpiaad
Reedel, 12. veebruaril - Sõbrapäev, kohvik, sõbramäng, sõbrapost
Reedel, 12. veebruaril - 17.00 100 päeva pidu, I klass
Reedel, 12. veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Neljapäeval, 11 veebruaril - 11.50 Jaapani võitluskunstid, aulas, 1-4 klass
Kolmapäeval, 10 veebruaril - Heljo Mänd 90, otsimismäng raamatukogus 1-4 klass, kell 08.00
Kolmapäeval, 10.veebruaril - Teatevõistlused: 1-5 klass, kell 12.55; 6-9 klass, kell 13.45
Teisipäeval, 09.veebruaril - Vastlapäev
Teisipäeval, 09.veebruaril - 09.35 Vurritamise võistlus (aulas)
Esmaspäeval, 08.veebruaril - 13.00 II klass Paides ujumas
08.veebruar -11. veebruar - Talispordinädal
Laupäeval, 06. veebruaril - Bioloogia olümpiaad
Reedel, 05. veebruaril - Tammsaare lugemine
Reedel, 05. veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
01.veebruar -12. märts - Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor
Esmaspäeval, 01.veebruaril - 13.00 II klass Paides ujumas

  • Aravete KK 8 klassi õpilane Heidi-Lii Rikken saavutas emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus II-IV koha!
  • Aravete KK 9 klassi õpilane Erik Vilbu saavutas Järvamaa parima kaarditundja võistlusel I koha!
  • Vabariiklikul esseekonkursil “Laste tervise kuu” saavutasid Aravete KK õpilased Kirsika-Marian Bazilenko I koha ja Enel Tubin II koha.
  • Aravete KK esimese õppeveerandi saavutused! (LOE SIIT!)
  • Helmi Tohvelmanni nimelise Järvamaa eduka õpilase preemia sai 2015 aastal Aravete keskkooli IX klassi õpilane Erik Vilbu.

Jaanuari sündmused

Laupäeval, 30. jaanuaril - Emakeele ja matemaatika olümpiaad Paides
Reedel, 29. jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
25.-29. jaanuar - Prantsuse muusika nädal
Esmaspäeval, 25.jaanuaril - 13.00 II klass Paides ujumas
Laupäeval, 23. jaanuaril - Keemia olümpiaad Paides
Reedel, 22. jaanuaril - JAAAAA koolide talispordipäev Kõrvemaal
Reedel, 22. jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Teisipäeval, 19.jaanuaril - 17.00 I klassi lastevanemate koosolek
Teisipäeval, 19.jaanuaril - 11.50 Raudtee ohutuse loeng 6 klassile
Esmaspäeval, 18.jaanuaril - 13.00 II klass Paides ujumas
Reedel, 15. jaanuaril - Inglise k. olümpiaad Paides
Reedel, 15. jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Kolmapäeval, 13. jaanuaril - 09.00 I klass etendusel lasteaias
Esmaspäeval, 11.jaanuaril - 13.00 II klass Paides ujumas



Detsembri sündmused

Esmaspäeval, 21.detsembril - 18.00 Jõulupidu (1-5 kl.)
Neljapäeval, 17.detsembril - 17.00 Jõulupidu (6-12 kl.)
Kolmapäeval, 16. detsembril - 1.-3. klass muusikali vaatamas
Teisipäeval, 15.detsembril - Jõululaat
14.-22. detsember - Jõulupost
14.-16. detsember - Aritmeetika konkurss
Reedel, 11. detsembril - Geograafia olümpiaad
07.-11. detsember - Saksa keele nädal
Reedel, 04. detsembril - Saksa keele olümpiaad
Kolmapäeval, 02. detsembril - Advendihommik
30.november - 04.detsember - Koolimaja ehtimine



Novembri sündmused

Neljapäeval, 26. novembril - Kodanikupäeva viktoriin (peale 3 tundi)
Kolmapäeval, 25. novembril - 9-12 klass KredExi karjääriretkel
Kolmapäeval, 25. novembril - Kadripäev
Kolmapäeval, 25. novembril - Euroopa jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin, Paides
Teisipäeval, 24. novembril - Kodanikupäev
Esmaspäeval, 23. novembril - Prügi Vahe Tund (5 kl.)
Reedel, 20. novembril - 7 klass teatris
Neljapäeval, 19. novembril - "Lahedal koolipäeval" Tallinnas
Kolmapäeval, 18. novembril - 18.00 Lastevanemate üldkoosolek
Teisipäeval, 17. novembril - 09.00 Teater "Linnakoll ja Metsatroll" aulas
Teisipäeval, 17. novembril - "Järva parim kaarditundja" konkurss Retlas
Esmaspäeval, 16. novembril - 12 klassi töövarjupäev
Reedel, 13. novembril - 11.00 Jutuvestjate konkurss "Kratilood" Aravete kultuurimajas
Neljapäeval, 12 novembril - Maakondlik etluskonkurss "Midrimaa" Paides.
Kolmapäeval, 11. novembril - Tordivõistlus "Maitsev pill"
Teisipäeval, 10. novembril - Mardipäev
09.-14.november - Järvamaa ettevõtlusnädal
Neljapäeval, 05. novembril - 18.00 Isadepäev (aulas)
Kolmapäeval, 04. novembril - 14.30 Klassijuhatajate infokoosolek huvitoas
Kolmapäeval, 04. novembril - Karjäärinõustamine (6, 7 ja 9 kl.)
Teisipäeval, 03. novembril - Karjäärinõustamine (8, 10 ja 12 kl.)
Teisipäevast, 03 novembrist A.H.Tammsaare muuseumi näitus "Eesti talupered 19. sajandil", Aravete koolimaja II korruse koridoris.



Oktoobri sündmused

Kolmapäeval, 28. oktoobril - Ettelugemispäev
Reedel, 16. oktoobril - 12.00-17.00 koolitus piirkonna õpetajatele
Kolmapäeval, 07. oktoobril - Loomakaitsepäev, 10.20 külas K. Jukkum
05. - 09. oktoober - Leivanädal
Reedel, 02. oktoobril - Õpetajate päev
Neljapäeval, 01. oktoobril - Ettelugemise päev, Paides
Neljapäeval, 01. oktoobril - 10 kl. ettevõtluspäeval Rakveres
Neljapäeval, 01. oktoobril - Muusikapäev (11.00 kontsert kooli aulas)



Septembri sündmused

Neljapäeval, 24. septembril - 1-3 klass AHAA keskuses
Kolmapäeval, 23. septembril - Videvikujooksuke
Kolmapäeval, 23. septembril - "Tere sügis!" (näitus raamatukogus).
Teisipäeval, 22. septembril - 15.00 Tasuta koolitus täiskasvanutele"Köögiviljad kaalu ei kasvata".
Reedel, 18. septembril - 13.30 Vanavanematepäev, aulas.
Neljapäeval, 10. septembril - Tuletõrjespordimängud Türil.
Kolmapäeval, 9. septembril - Videvikujooks. (Üritust toetab "Spordinädal 2015 - Terve Eesti eest" ja vahenditega varustab Kaitseliidu Järva malev.)




Suvised sündmused

Reedel, 28 augustil - Õppekäik Pärnumaa Keskkonnahariduskeskusesse.
Neljapäeval, 27 augustil - Uue õppeaasta eelne avaseminar Paide Kultuurikeskuses.
Aravete KK 2014/2015 õppeaasta tublimad! (LOE SIIT!)

TUNNUSTAME JA TÄNAME ÕPILASTE VANEMAID JA
VANAVANEMAID, ...



Juuni sündmused

Reedel, 19 juunil - 18.00 12 klassi lõpuaktus
Reedel, 19 juunil - 15.00 9 klassi lõpuaktus
Reedel, 12 juunil - Õpetajad HITSA-s koolitusel
Kolmapäeval, 10 juunil - 9 klassi valikaine eksam
Esmaspäeval, 08 juunil - Ühiskoolitus 8 kooli õpetajatele
Reedel, 05 juunil - 9 klassi matemaatika eksam
Neljapäeval, 04 juunil - Üleminekuklasside lõpuaktus
Kolmapäeval, 03 juunil - Iga klassi oma päev
Teisipäeval, 02 juunil - 13.00 õppenõukogu
Esmaspäeval, 01 juunil - Aravete KK näitering Vargamäel lastekaitsepäeva üritusel
Esmaspäeval, 01 juunil - 9 klassi eesti keele eksam

 

 

Mai sündmused


  • Aravete KK õpilane Enel Tubin saavutas Goethe Instituudi korraldatud Saksa keele interaktiivse plakatikonkursil I koha!
  • Aravete KK võistkond koosseisus Kaidy Kaasiku, Keidy Kaasiku, Aiki Jalakas, Anni Jalakas, Artur Simmo Kaitsa, Evert Ots, Teodor Siska ja Vaabo Augjärv saavutas "Kaitse end ja aita teist" ohutuslaagris I koha!
  • Aravete KK võistkond koosseisus Kaidy Kaasiku, Keidy Kaasiku, Aron Ott ja Varmo Ivask saavutas keskmises vanuserühmas võistlusmatkal "Luureretk 2015" II koha ning võistkond koosseisus Johanna Jürisson, Mailis Pitka, Mattias Tiinast ja Harry Sten Sellik nooremas vanuserühmas III koha!
  • Aravete KK võistkond saavutas Ristsõnade lahendamise võistlusel Ambla LPK-s, III koha!
  • Aravete KK võistkond saavutas teatrifestivalil "Doonor on elu päästja", Tallinnas, II koha!
  • Aravete Keskkooli 11. klassi plakat võitis Suitsuprii klass 2014-2015 omaloomingu konkursil 9.-12. klasside vanuserühmas II koha ja 200 eurose preemia.
  • Aravete KK võistkond saavutas KEAT ÖÖ-l (Koerus) IV koha!
  • Aravete KK õpilane Varmo Ivask saavutas Muusika-aastale pühendatud kollaaživõistlusel oma vanuseastmes I koha!
  • Aravete KK õpilased saavutasid Ansomardi-nimelise uurimistööde konkursil oma vanuseastmes: Simo Kübarsepp II koha, Enel Tubin II koha ja Marian Guutmann III koha!
  • Aravete KK kolmanda õppeveerandi saavutused! (LOE SIIT!)

Laupäeval, 30 mail - Järvamaa laulu- ja tantsupidu Türil
Reedel, 29 mail - 12.00 Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele ja õpetajatele
Reedel, 29 mail - Majanduse koolieksam (12 kl.)
Neljapäeval, 28 mail - Inglise k. üleminekueksam 10-11 kl.
Neljapäeval, 28 mail - Eesti k. üleminekueksam 8 kl.
Kolmapäeval, 27 mail - 9 klass Riigikogus
26-27 mail - 6 klassi võistkond osaleb KEAT laagris
Esmaspäeval, 25 mail - Lemmiklooma päev.
Esmaspäeval, 25 mail - Eesti k. üleminekueksam 10-11 kl.
Reedel, 22 mail - 09.00 Algklasside spordipäev
Neljapäeval, 21 mail - 18.00 Kevadkontsert
Neljapäeval, 21 mail - Matemaatika riigieksam
Kolmapäeval, 20 mail - Pipi sünnipäev
Neljapäeval, 14 mail - 12.45 Loeng "Turvaliselt siia sinna" (9-11 kl.)
Kolmapäeval, 13 mail - Uurimistööde kaitsmine
Teisipäeval, 12 mail - Loeng energia säästmisest (9-11 kl.)
11 - 15 mai - Klassidevaheline jalgpalliturniir
Reedel, 08 mail - Inglise k. riigieksam (suuline)
Neljapäeval, 07 mail - Külaline Camerunist.
Kolmapäeval, 06 mail - 09.15 Külas on tulevased 1 klassi õpilased vanematega
Esmaspäeval, 04 mail - Inglise k. riigieksam

 

 

Aprilli sündmused

Neljapäeval, 30 aprillil - Ametite päev
Neljapäeval, 30 aprillil - Kodu-uurimiskonverents, 10.00 Paide Vallitornis.
Neljapäeval, 30 aprillil - Maailma looduskaunid kohad (8 kl.)
Esmaspäeval, 27 aprillil - Eesti k. riigieksam.
Reedel, 24 aprillil - KEAT (pääste) koolitus
Neljapäeval, 23 aprillil - Abiturientide viimane koolipäev, Tutipidu.
Neljapäeval, 23 aprillil - Raamatu ja roosi päev (1-4 kl.)
Kolmapäeval, 22 aprillil - 12.05, Kontsert, Trio naturale (pilet 1 EUR).
Kolmapäeval, 22 aprillil - Lahtiste uste päev Aravete KK-s.
Teisipäeval, 21 aprillil - PISA test.
Reedel, 17 aprillil - Ristsõnade lahendamise võistlus Ambla LPK-s.
Neljapäeval, 16 aprillil - Playbox (2000-2010)
Teisipäeval, 14 aprillil - Psühholoog õpilasi nõustamas.
Esmaspäeval, 13 aprillil - Vendade Liivide etluskonkurss.
12 aprill- 15 aprill - Norra Lillehammer videregående skole õpetajad külas Aravete Keskkoolis.

Reedel, 10 aprillil - SURDOST (10-12 kl.)
Reedel, 10 aprillil - Inglise keele päev (6 kl.)
Neljapäeval, 09 aprillil - Heategevuskohvik (loomade varjupaiga toetuseks).
Kolmapäeval, 08 aprillil - KEAT (esmaabi) koolitus.
Kolmapäeval, 08 aprillil - Inimeseõpetuse olümpiaad.
Teisipäeval, 07 aprillil - Keskkonnahariduse bussi õppepäev (8-9 kl.)
Esmaspäeval, 06 aprillil - VI klass teatris.
Neljapäeval, 02 aprillil - Munade Püha.
Kolmapäeval, 01 aprillil - Tobedate rekordite päev.

 

Märtsi sündmused

 

Esmaspäeval, 30 märtsil - 7 - 8 kl. meeskonna loovtöö "Minu tegusa päeva alguse toit".
Laupäeval, 28 märtsil - Teatrifestivalil "Doonor on elu päästja", Tallinnas.
Esmaspäeval, 30 märtsil - 7 - 8 kl. meeskonna loovtöö "Minu tegusa päeva alguse toit".
Laupäeval, 28 märtsil - Teatrifestivalil "Doonor on elu päästja", Tallinnas.
Reedel, 27 märtsil - Prügi vahe tund (5 kl.)
Reedel, 27 märtsil - Seminar, USA (11 kl.)
Neljapäeval, 26 märtsil - Ettevõtte külastus (7 ja 9 kl.).
Neljapäeval, 26 märtsil - Raha tarkuse päev -12 kl.
Neljapäeval, 26 märtsil - "Känguru"
Kolmapäeval, 25 märtsil - Pildistamine
15-20 märtsil - Aravete KK õpetajad Lillehammeris, projektikohtumisel.
Reedel, 13 märtsil - Direktori tund
Reedel, 13 märtsil - Emakeelepäev
Neljapäeval, 12 märtsil - KEAT öö.
Neljapäeval, 12 märtsil - Ilusa käekirja võistlus.
Kolmapäeval, 11 märtsil - Kohtumine kirjanik Wimbergiga.
Teisipäeval, 10 märtsil - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.
Laupäeval, 07 märtsil - Majandusolümpiaad
Reedel, 06 märtsil - Õigekeelsuskonkurss
Neljapäeval, 05 märtsil - 5 klasside õpioskuste olümpiaad Paide ÜG-s
Neljapäeval, 05 märtsil - Loeng 12 klassile
Neljapäeval, 05 märtsil - 6 klass Politseimuuseumis
Kolmapäeval, 04 veebruaril - Psühholoogi nõustamine õpilastele.
Teisipäeval, 03 märtsil - "Luule see ei tule tuulest" Väätsal
Teisipäeval, 03 märtsil - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.

 

Veebruari sündmused


  • Aravete KK õpilased saavutasid ETV-Swedpank karikasarja I etapil - Karoliina Tõnisson (N12) III koha, Anni Jalakas (N13) I koha, Kaidy Kaasiku (N14) I koha, Keidy Kaasiku (N14) II koha, Rico Rohi (M12) IV koha ja Aiki Jalakas (N13) 6 koha!
  • Aravete KK õpilased saavutasid Eesti noorte MV suusatamises - Kaidy Kaasiku (N16) II koha, Keidy Kaasiku (N16) 6 koha ja Jarmo Kaasiku (M16) 6 koha!
  • Aravete KK õpilane Erik Vilbu saavutas piirkondlikul geograafia olümpiaadil 8. klassidele I koha!
Kolmapäeval, 25 veebruaril - Varivalimised
Teisipäeval, 24 veebruaril - 13.30 Aravete KK aulas Eesti Vabariigi 97 aastapäevale pühendatud kontsert-aktus, esineb Siiri Sisask.
Reedel, 20 veebruaril - Vabariigi aastapäeva aktus
Reedel, 20 veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s.
Kolmapäeval, 18 veebruaril - 10.00 "Nuputa", Koerus
Teisipäeval, 17 veebruaril - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.
16-19 veebruar - Talispordinädal
Esmaspäeval, 16 veebruaril - 9-ndate klasside koolivahetuspäev
Laupäeval, 14 veebruaril - Ühiskonnaõpetuse olümpiaad
Reedel, 13 veebruaril - Vene keele olümpiaad
Reedel, 13 veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s.
Teisipäeval, 10 veebruaril - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.
Laupäeval, 07 veebruaril - Matemaatikaolümpiaad
Reedel, 06 veebruaril - Emakeeleolümpiaad
Reedel, 06 veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s.
Kolmapäeval, 04 veebruaril - Psühholoogi nõustamine õpilastele.
Teisipäeval, 03 veebruaril - Noorsoopolitsei loeng algklassidele.
Teisipäeval, 03 veebruaril - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.


Jaanuari sündmused


Laupäeval, 31 jaanuaril - Bioloogiaolümpiaad.
Reedel, 30 jaanuaril - Öökool
Reedel, 30 jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s.
Teisipäeval, 27 jaanuaril - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.
Laupäeval, 24 jaanuaril - Keemiaolümpiaad.
Reedel, 23 jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s.
Kolmapäeval, 21 jaanuaril - 14.35 "Tervislik snäk" õppeköögis.
Teisipäeval, 20 jaanuaril - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.
Teisipäeval, 20 jaanuaril - 09.15 II klass teatris
Esmaspäeval, 19 jaanuaril - Rahvaluuleolümpiaadi eelvooru tööde esitamine.
Reedel, 16 jaanuaril - 7 klassile loeng "Eestis elavad võõrliigid".
Reedel, 16 jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s.
Neljapäeval, 08 jaanuaril - 10 klassile seminar UK.
Teisipäeval, 13 jaanuaril - Uurimistööde vahekaitsmine (11 kl.).
Teisipäeval, 13 jaanuaril - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.
Neljapäeval, 08 jaanuaril - Tee samovariga (10 kl.).
Kolmapäeval, 07 jaanuaril - Psühholoogi nõustamine õpilastele.
Teisipäeval, 06 jaanuaril - 13.00 II klass ujumas, Paide ujulas.
Esmaspäeval, 05 jaanuaril - 09.00-14.30 Merlecons ja Ko OÜ koolitus Aravete KK, J.-Jaani G., Ambla LPK ja Albu PK õpetajatele, Aravate KK aulas.
Aravete KK teise õppeveerandi saavutused! (LOE SIIT!)



Detsembri sündmused

Reedel, 19 detsembril - 9.00 Jõulukontsert
Neljapäeval, 18 detsembril - 18.00 Vanema astme jõulupidu (7.-12. klass)
Kolmapäeval, 17 detsembril - 18.00 Algklasside jõulupidi (1.-6. klass)
Teisipäeval, 16 detsembril -Tarkade tuba (1.-3. klass)
Teisipäeval, 16 detsembril - Piparkookide küpsetamine
Esmaspäeval, 15 detsembril - Projekt "Canada" (9. klass)
Laupäeval, 13 detsembril - Geograafiaolümpiaad
8.-12. detsembrini - Stiilinädal
Neljapäeval, 11 detsembril - Jõululaat
10.-12. detsembril - Aritmeetika konkurss
Teisipäeval, 09 detsembril - "Mina" raamatu koostamine (7. klass)
Teisipäeval, 09 detsembril - 17.30 Ambla vallavolikogu kultuuri- ja hariduskomisjoni koosolek
Esmaspäeval, 08 detsembril - "Eestimaa visiitkaart" (9. klass)
Reedel, 05 detsembril -Inglise keele ja saksa keele olümpiaad
Reedel, 05 detsembril - Uute sõnade näitus (vene k., 6. klass)
Kolmapäeval, 03 detsembril - 8.00 Advendihommik



Novembri sündmused


Eesti - Norra projektinädal 17. - 21. november Aravete KK-s. (LOE SIIT)
Aravete KK 8 klassi õpilane Erik Vilbu saavutas Järvamaa parima kaarditundja võistlusel II koha!
Projektikohtumine Norras 21-25 oktoobril. (LOE SIIT)
Aravete KK esimese õppeveerandi saavutused! (LOE SIIT!)
Aravete Keskkool alustab 2014 septembris EMP/Norra stipendiumiprogrammi koostööprojekti „PROMOTING HEALTHY LIFESTYLES IN SCHOOL“ raames koostööd Norra Lillehammer videregående skole`ga (Project summary)!


Teisipäeval, 25 novembril - 13.00 Mardi-Kadri karneval.
Reedel, 21 novembril - 12. kl töövarjupäev
Neljapäeval, 20 novembril - 12.00 Aravete KK aulas koolitus „Tervislik liikumine. Võimalused koolis. Vastupidavusalade käsitlemine.“ Lektoriteks on oma ala asjatundjad Kaarel Zilmer ja Rene Meimer. Koolitus on kõigile soovijatele tasuta, kuid palume ette registreerida 17. novembriks aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonil 3838940.
Kolmapäeval, 19 novembril - 16.00 Norra Lillehammer videregående skole õpetajatega projektikoosolek.
Kolmapäeval, 19 novembril - 12.05 Tordivõistlus "Maitsev sport".
Kolmapäeval, 19 novembril - 9.00-11.00 Norra Lillehammer videregående skole õpetajatega Valgehobusemäel
Teisipäeval, 18 novembril - 10.00 Külaliste vastuvõtt Aravete KK-s.
17 november - 21 november - Norra Lillehammer videregående skole õpetajad külas Aravete Keskkoolis.
Neljapäeval, 13 novembril - Maakondlik etluskonkurss (1.-6.kl) "Midrimaa" Paides.
Neljapäeval, 13 novembril - 18.00 Lastevanemate üldkoosolek kooli aulas
Kolmapäeval, 12 novembril - Kaarditundja võistlus Retla PK-s
Kolmapäeval, 12 novembril -"Lahe koolipäev" Tallinnas.
Neljapäeval, 06 novembril - 18.00 Isadepäev.
Neljapäeval, 06 novembril - 12.45 ämblikud AKK-s (pilet 2 EUR). 9 klassi õppekäik ettevõttesse.
Teisipäeval, 04 novembril - AKK parim kaarditundja.
03 november - 06 november - Ettevõtlusnädal.
29 oktoober - 07 november - Suusatajate treeninglaager Soomes.



Oktoobri sündmused


Reedel, 31 oktoobril - 10.00 Osaleme kirjandite võistlusel Albus
Neljapäeval, 30 oktoobril - Karjäärinõustamine 5 tund 10-11 kl., 6-7 tund 8 ja 12 klass.
Teisipäeval, 28 oktoobril - Midrimaa koolivoor
21-25 oktoobril - Aravete KK õpetajad Lillehammeris, projektikohtumisel.
Esmaspäeval, 20 oktoobril - 09.00 Koolitus õpetajatele
Reedel, 17 oktoobril - Ettelugemise päev (lükkub edasi). 11.00 IKT infopäev 8-9 klassidele.
Kolmapäeval, 15 oktoobril - 6 klass teatris. 14.30 Koolitus õpetajatele.
Esmaspäeval, 13 oktoobril - 17.00 Videvikujooks (Kangrumäel).
Neljapäeval, 09 oktoobril - E-viktoriin majandusest.
Kolmapäeval, 08 oktoobril -Tsirkus Aravete Kultuurimajas (1-6 kl.).
Kolmapäeval, 08 oktoobril - Loodusviktoriinil Paides. 14.30 Koolitus õpetajatele.
Reedel, 03 oktoobril - Õpetajate päev
Neljapäeval, 02 oktoobril - Õpilasesinduse presidendi valimised.
Kolmapäeval, 01 oktoobril - Loeng liiklusohutusest I klassile. 14.30 üldkoosolek.
Kolmapäeval, 01 oktoobril - Järvama KV krossijooksus, Kangrumäel.


Septembri sündmused


Esmaspäeval, 29 septembril - Videvikujooks (lükkub edasi)
29 - 30 septembril - 9 - 12 klass osalevad uurimusliku õppe laagris Kohtla Kaevanduspark-muuseumis ja Aidu karjääris.
Neljapäeval, 18 septembril - Klassidevahelised jalgpallivõistlused
Kolmapäeval, 24 septembril - Klassidevahelised jalgpallivõistlused
Teispäeval, 23 septembril - Sügise sünnipäev
Esmaspäeval, 22 septembril - Klassidevahelised jalgpallivõistlused
Neljapäeval, 18 septembril - "Südames matemaatika" Järvamaa meistrivõistlustel
Kolmapäeval, 17 septembril - 1 ja 2 klass Aravete Päästekomandos
Reedel, 12 septembril - Vanavanemate päev
Kolmapäeval, 11 septembril - Tuletõrjespordimängud, Türil
Esmaspäeval, 01 septembril - 08.30 Tarkusepäeva aktus kooli aulas!
Koolibussi sõiduplaan 1. septembril!



Juuni sündmused

Reedel, 20 juunil - 17.00 12 klassi lõpuaktus
Neljapäeval, 19 juunil - 17.00 9 klassi lõpuaktus



Mai sündmused


•Aravete KK võistkond koosseisus Aiki Jalakas, Kristin Tommula, Karmel Tommula ja Erik Vilbu saavutas Järvamaa koolide loodusviktoriinil III koha!
•Joonistusvõistluse „Metsa matsi tööd“ auhinnaliseks tööks valiti 1 kl. õpilase Kelli-Lizette Krabi töö!
•Järvamaa koolinoorte omaloomingu näitusel „Muusika Puudutus“ saavutasid:
I kooliastme maali kategoorias I koht Maria-Heleen Tääkre.
II kooliastme graafikas I koht Ranar Ratt, III koht Vaabo Augjärv.
III kooliastme graafikas I koht Erik Vilbu ja maali kategoorias I koht Jan Tilk.
Grupitöös Aravete KK 1 kl. lauluring I koht.
•Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikusideede konkursi ja arendusprogrammi ENTRUM Järvamaa parim on Aravete KK 9. klassi õpilase Karmel Tommula terviselaager.

Reedel, 30 mail - 12.45 Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele ja õpetajatele
Neljapäeval, 29 mail - 12.00 Järva maavanema vastuvõtt olümpiaadide võitjatele
27-28 mail - 6 klassi võistkond osaleb KEAT laagris
Kolmapäeval, 28 mail - 1-4 klass Palamusel
Teispäeval, 27 mail - 4 klass Aegviidu matkarajal
Reedel, 23 mail - 09.00 Algklasside spordipäev!
Reedel, 23 mail - Riigieksam
Neljapäeval, 22 mail - 18.00 Kevadkontsert
Teispäeval, 20 mail - Lemmiklooma päev
Neljapäeval, 15 mail - 15.30 AKK Moeshow "Elemendid"
Kolmapäeval, 14 mail - Uurimistööde kaitsmine
Reedel, 09 mail - 15.00 Toitumiskoolitus Aravete KK-s. Registreerumine 7. mai. Osalustasu 4 EUR.
Neljapäeval, 08 mail - 5-6 klass teatejooksul Paides
Neljapäeval, 08 mail - 1-3 klass rabas
Kolmapäeval, 05 mail - Riigieksam
Teispäeval, 06 mail - 9 klass Metsanädala raames metsa istutamas
Esmaspäeval, 05 mail - Riigieksam
Reedel, 02 mail - Ametite päev - Töövarju päev

 

Aprilli sündmused

  • ETV-Swedbank Karikasari suusatamises!
  • Vabariiklikul saksa keele teemapäeval saavutas Aravete KK koosseisus Julija Ankipova, Pileriin Kirsipuu, Marta Pajula, Heidi-Lii Rikken ja Kristin Tommula I koha!
  • Maakondlikul 5 klasside õpiolümpiaadil saavutas Aravete KK võistkond koosesisus Aiki Jalakas, Anni Jalakas, Kaidy Kaasiku ja Keidy Kaasiku II koha!


Kolmapäeval, 30 aprillil - Riigieksam
Teispäeval, 29 aprillil - Lahtiste uste päev. Külas on tulevased 1 klassi õpilased vanematega.
Reedel, 25 aprillil - Tutipidu
Neljapäeval, 24 aprillil - 1 ja 3 klass Ämari lennuväljal
Neljapäeval, 17 aprillil - "Munapidu"
Teispäeval, 15 aprillil - 2 klass külas Aravete päästekomandol
Teispäeval, 15 aprillil - 3-4 klasside õpiolümpiaadil Koerus
Laupäeval, 12 aprillil - Keskkooli näitetrupp Aravete Teatripäeval
Reedel, 11 aprillil - KUMA ristssõnavõistlusel Ambla LPK-s
Neljapäeval, 10 aprillil - Kell 11.00 Vendade Liivide etlusvõistlus, aulas.
Teispäeval, 08 aprillil - Kell 18.00 keskkooli näitetrupi etendus "Vaim" kooli aulas.
Neljapäeval, 03 aprillil - Kell 14.35 Noorsoopolitsei loeng
Neljapäeval, 03 aprillil - Keskkooli näitetrupp Väätsal näitemängu päeval
Kolmapäeval, 02 aprillil - Euroopa Parlamendi simulatsioonimäng 9-12 klass
Kolmapäeval, 02 aprillil - kell 12.05 Maod ja sisalikud (aulas, pilet 2 EUR)
14.märtsist - 04 maini - Vanapaberi kogumise kampaania
Teispäeval, 01 aprillil - Nalja päev, Tobedad rekordid



Märtsi sündmused

Esmaspäeval, 31märtsil - KEAT loeng 6 klassile
Esmaspäeval, 31märtsil - Osaleme Bumerangi võistlusel Raplas
Esmaspäeval, 31märtsil - 14.35 Giidiõpe keskkooli õpilastele
Reedel, 28märtsil- Giidiõpe eksam keskkooli õpilastele
Neljapäeval, 27 märtsil - Känguru võistlus
Kolmapäeval, 26 märtsil - Pildistamine
Teispäeval, 25 märtsil - Albu PK ja Ambla LPK 8-9 klass Aravete KK-is koolivahetuspäeval
Esmaspäeval, 24 märtsil - 14.35 Giidiõpe keskkooli õpilastele
Reedel, 14 märtsil - Emakeelepäev, keskkooli näitetrupi etendus
Neljapäeval, 13 märtsil - KEAT ööl J.-Jaanis
Kolmapäeval, 12 märtsil - ITEK loeng 8-12 klassile
Teispäeval, 11 märtsil - II klass ujumas
Esmaspäeval, 10 märtsil- 14.35 Giidiõpe keskkooli õpilastele
Neljapäeval, 06 märtsil - õpioskuste olümpiaadil, Paides. Etlusvõistlusel „Deutsch kreativ“ Tabasalus.
Kolmapäeval, 05 märtsil - Õigekeelsuskonkursil Paides
Teispäeval, 04 märtsil - Vastlamängud
Teispäeval, 04 märtsil - II klass ujumas
03 - 07 märtsil - Tüdrukute nädal



Veebruari sündmused

Reedel, 28 veebruaril - Laste terviselaager (Entrum programmi raames) Aravete KK-s
Teispäeval, 25 veebruaril - II klass ujumas
Esmaspäeval, 24 veebruaril - Kell 13.30 Aravete KK aulas EV aastapäeva kontsertaktus. Esineb Maarja-Liis Ilus.
Reedel, 21 veebruaril - Vabariigi aastapäeva aktus
18 -21 veebruar - Talispordi nädal
Teispäeval, 18 veebruaril- II klass ujumas
Reedel, 14 veebruaril - Sõbrapäeva kohvik. Sõbralaat. Sõbralikuma poisi ja tüdruku valimine. Lillekuller
Reedel, 14 veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Teispäeval, 11 veebruaril - 18.00 "Videvikumuinasjutt" - külas Jaanus Vaiksoo
Teispäeval, 11 veebruaril - II klass ujumas
Reedel, 07 veebruaril - "Pannkoogi poeesia"!
Reedel, 07 veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Neljapäeval, 06 veebruaril - esmaabi koolitus algklassidele
Teispäeval, 04 veebruaril - II klass ujumas



Jaanuari sündmused

Reedel, 31 jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Teispäeval, 28 jaanuaril - II klass ujumas
Reedel, 24 jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Teispäeval, 21 jaanuaril - II klass ujumas
Kolmapäeval, 22 jaanuaril - Tordivõistlus "Maitsev näitemäng"
Reedel, 17 jaanuaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-s
Teispäeval, 14 jaanuaril - II klass ujumas
Kolmapäeval, 08 jaanuaril - 09.25 Kontsert
Teispäeval, 07 jaanuaril - II klass ujumas



Detsembri sündmused

Reedel, 20 detsembril - 09.00 Giidiõpe keskkooli õpilastele
Neljapäeval, 19 detsembril - Jõulukontsert
Kolmapäeval, 18 detsembril - PiibeLehe jõulukuu eri!
Kolmapäeval, 18 detsembril - Talvepidu
Esmaspäeval, 16 detsembril - Algklasside (1-6) jõulupidu
Laupäeval, 14 detsembril - Osaleme geograafia olümpiaadil
Reedel, 13 detsembril - Öö koolis
Neljapäeval, 12 detsembril - Päkapikk loeb jõulujuttu (raamatukogus)
Kolmapäeval, 11 detsembril - Jõululaat
Teispäeval, 10 detsembril - Tähekese meisterdamine
Teispäeval, 10 detsembril - 1. ja 3. klass teatris, lasteaias
Esmaspäeval, 09 detsembril - Päkapikupäev
Esmaspäeval, 09 detsembril - 1. ja 3. klass küpsetavad piparkooke
Esmaspäeval, 09 detsembril - 14.35 Giidiõpe keskkooli õpilastele
02. - 19. detsembrini - Jõulupost
09. - 13. detsembrini - Päkapiku nädal
Laupäeval, 07 detsembril - Mudilaskoor "Päkapikkude ühtelaulmisel" Paides
Neljapäeval, 05 detsembril - Loeng e-kaubandusest
Teispäeval, 03 detsembril - novembrikuu PiibeLeht
Esmaspäeval, 02 detsembril - 14.35 Giidiõpe keskkooli õpilastele
02. - 11. detsembrini - Koolimaja ehtimine


Novembri sündmused

Reedel, 29 novembril - Ambla valla noortepäev
Reedel, 22 novembril - Muuseumipäev
Neljapäeval, 21 novembril - Mardi-Kadrit trall
Neljapäeval, 21 novembril - Töövarjupäev
Teispäeval, 19 novembril - Lahe koolipäev Tallinnas
Reedel, 15 novembril - Jutuvestjate konkurss
Neljapäeval, 14 novembril - 18.00 Lastevanemate üldkoosolek, Positiivne suhtlemine - lektor Ülli Kukumägi
Neljapäeval, 14 novembril - A.Palmiste loeng "Ambla valla külad"
Teisipäeval, 12 novembril - Osaleme maakondlikul veeteemalisel viktoriinil
Esmaspäeval, 11 novembril - "Ellen Niiduga Midrimaal" maakondlik voor Paides
Pühapäeval, 10 novembril - 11.45 Isadepäeva perespordipäev Kangrumäel
Neljapäeval, 07 novembril - Kooli lauatennise turniir
04. - 08. novembrini - Kooliraadio stiilinädal: Esmaspäev - Eesti muusika, Teisipäev - Rock, Kolmapäev - 90-ndad, Neljapäev - Kantri, Reede - soovipood


Oktoobri sündmused

Kolmapäeval, 30 oktoobril - Midrimaa
Laupäeval, 19 oktoobril - 18.00 Kontsertaktus ja peoõhtu
Laupäeval, 19 oktoobril - 13.00 Võrkpallivõistlus
Reedel, 18 oktoobril - Kontsertaktus
Neljapäeval, 17 oktoobril - Disko
Teispäeval, 15 oktoobril - Enesekaitse demonstratsioonesinemine (Raivo Veskioja)
Esmaspäeval, 14 oktoobril - Külas vilistlane Priit Karjus
14.oktoober - 19.oktoober - Kooli sünnipäevanädal
Neljapäeval, 10 oktoobril - 17.00 Playbox
Teispäeval, 08 oktoobril - E-viktoriin majandusest
Teispäeval, 08 oktoobril - Liiklusloeng gümnaasiumile
Reedel, 04 oktoobril - Õpetajate päev



Septembri sündmused


Õpilaste koolibussi sõidugraafik 03.09 - 01.06.2014
Esmaspäeval, 30 septembril - Sügisjooksuke
Reedel, 27 septembril - Järvamaa hariduspreemia 2013, Türi kultuurikeskuses
Kolmapäeval, 25 septembril - Entrum
Kolmapäeval, 25 septembril - Kompositsioonide konkurss "Sügis"
Esmaspäeval, 23 septembril - 15.00 Õpilasesinduse üldkoosolek
Kolmapäeval, 18 septembril - Videvikujooks
Teispäeval, 17 septembril - Rebaste ristimine
Neljapäeval, 12 septembril - Osaleme tuletõrjeolümpial, Türil
Reedel, 06 septembril - 13.30 Vanavanemate päev, aulas
Esmaspäeval, 02 septembril - 08.30 Õppeaasta avaaktus



Juuni sündmused

Reedel, 21 juunil - 16.00 12 klassi lõpuaktus
Neljapäeval, 20 juunil - 16.00 9 klassi lõpuaktus
Teisipäeval, 04 juunil - üleminekuklasside lõpuaktus



Mai sündmused

Teisipäeval 28. mail Aravete KK õpilasfirma  ÕF Sõnaväänits peaministri vastuvõtul Stenbocki majas.
•Järvamaa loodusviktoriinil  saavutas Aravete KK  võistkond koosseiss - Egle Sepp, Sille Vespere ja Johhannes Jürisson I koha.
•Järvamaa 2013.a koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutasid Aravete KK õpilased oma vanuseastmetes Aiki Jalakas I koha, Anni Jalakas II koha, Rico Rohi II koha, Vivian Vellamaa III koha ja Jörgen Vikat II koha
•Järvamaa koolinoorte näitus-konkursil „MUSTRIGA KAETUD“ äramärgitud Aravete KK õpilaste tööd - I-III klass Elina Ilusk, IV-VI klass Rita Diana Feldmann, ühistöö I-XII klass "Mustriga kaetud"!
•KUMA ristsõna lahendamise võistlusel Ambla LPK-s saavutas Aravete KK poiste võistkond I koha ja tüdrukute võistkond III koha!
•Maakondlikul inimeseõpetuse olümpiaadil saavutasid Aravete KK 5. klassi õpilane Heidi-Lii Rikken II koha, 6. klassi õpilane Erik Vilbu III koha ja 8. klassi õpilane Marii-Elisabeth Reinu I koha!


Reedel, 31 mail - 7, 8 ja 10 klassi üleminekueksamid
Neljapäeval, 30 mail - 11 klassi matemaatika eksam
Kolmapäeval, 29 mail - 13.00 Järva maavanema vastuvõtt olümpiaadide võitjatele
Teisipäeval, 28 mail - 8 ja 10 klassi üleminekueksamid
Teisipäeval, 28 mail - 09.00 Algklasside spordipäev
28-29 mai - Osaleme KEAT laagris
Reedel, 24 mail - Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele ja õpetajatele
Neljapäeval, 23 mail - kell 18.00 Kevadkontsert
Esmaspäeval, 20 mail - Lemmikloomapäev
Reedel, 10 mail - Aravete KK külastavad sõpruskooli õpetajad Afganistanist
Neljapäeval, 09 mail - kell 17.00 Moeshow "Piiritu mood 2013"
Esmaspäeval, 06 mail - 09.00 Lasteaia vanem rühm koos vanematega kooliga tutvumas
Reedel, 03 mail - Lahtiste uste päev
Neljapäeval, 02 mail - "Ametite päev"
02.05 - 03.05 - Lahtiste uste päevad!
08.aprill - 06.mai - "Vanapaber 2013"



Aprilli sündmused

•Aravete KK 9. klassi õpilane J.-Riinu Annuk saavutas vabariiklikul CREATLONI majandusmängu majandusmuinasjuttude võistlusel II koha!
•Aravete KK 9 klassi võistkond koosseisus Eliis Õunapuu, J.-Riinu Annuk ja Vivian Vellama saavutasid vabariiklikul CREATLONI majandusmängus I koha! (Loe meediast)
Maakondlikul kunstiolümpiaadil saavutasid Aravete KK 9. klassi õpilane Eliis Õunapuu II koha ja 10. klassi õpilane Enel Tubin III koha!
•Ansomard i- nimelise omaloomingukonkursil saavutasid Aravete KK 8 klassi õpilane Liisa Junolaine VII-IX klasside kategoorias I koha ning X-XII klasside kategoorias XI klassi õpilased Marii Rikken II koha ja Silja Ratt III koha!

Teisipäeval, 30 aprillil - Volbripidu
27-28 aprillil - Laulukaar (Paide kultuurikeskuses)
Reedel, 26 aprillil - Tsirkus (Pilet 2 EUR)
Neljapäeval, 25 aprillil - Abiturientide tutipidu
Pühapäeval, 21 aprillil - Laulukaar (Karedal)
Reedel, 19 aprillil - 19.00 Keskkooli näiteringi etendus "Tuhkatriinumäng"
Esmaspäeval, 15 aprillil - Vendade Liivide luulevõistlus
Reedel, 12 aprillil - Ristsõna lahendamise võistlusel Ambla LPK-s
Reedel, 12 aprillil - 3-4 klasside õpiolümpiaadil R.-Alliku PK-s
Neljapäeval, 11 aprillil - 11.50 Kollektiivi"Brassical" kontsert (pilet 1 EUR)
Neljapäeval, 11 aprillil - 6 klass inglise keele päeval
08.aprill - 06.mai - "Vanapaber 2013"
Reedel, 05 aprillil - koolitus Ambla valla õpetajatele
Neljapäeval, 04 aprillil - 18.00 Hoolekogu koosolek
Esmaspäeval, 01 aprillil - Naljapäev!


Märtsi sündmused

Neljapäeval, 28 märtsil - Öö koolis
Neljapäeval, 28 märtsil - Känguru
Teisipäeval, 26 märtsil - Albu PK 9 klass Aravete KK-is koolivahetuspäeval
16-24 märts - Vaheaeg
Reedel, 15 märtsil - 2 klass ujumas Paides
Neljapäeval, 07 märtsil - Prantsuse filmiõhtu
Neljapäeval, 14 märtsil - Emakeelepäev, gümnaasiumi näiteringi näidend
Kolmapäeval, 13 märtsil - Osaleme Teatripäeval Koerus
Teisipäeval, 12 märtsil - 6 klassi KEAT koolitus
Reedel, 08 märtsil - Loeng Afganistanist
Reedel, 08 märtsil - 2 klass ujumas Paides
Teisipäeval, 05 märtsil - Osaleme "Õigekeelsuskonkursil" PG-s
Teisipäeval, 05 märtsil - I-IV klass uisutamas
Teisipäeval, 05 märtsil - Järvamaa maavanem Tiina Oraste Ambla vallas
Esmaspäeval, 04 märtsil - 6 klassi KEAT koolitus
Esmaspäeval, 04 märtsil - Kelguvõistlus
Reedel, 01 märtsil - 2 klass ujumas Paides
  • Järvamaa õpilaste õigekeelsuskonkursil saavutasid Aravete KK 6. klassi õpilane Erik Vilbu II koha, 9. klassi õpilane Egle Sepp II koha, 10. klassi õpilane Eik Kobrand II koha ja 11. klassi õpilane Silja Ratt III-IV koha!
  • Maakondlikul vene keele olümpiaadil saavutas Aravete KK 11. klassi õpilane Jelizaveta Ankipova II koha!
  • Maakondlikul bioloogia olümpiaadil saavutas Aravete KK 9. klassi õpilane Egle Sepp I koha!
  • Maakondlikul füüsika olümpiaadil saavutas Aravete KK 9. klassi õpilane Egle Sepp III koha!
  • Maakondlikul matemaatika olümpiaadil saavutasid Aravete KK 9. klassi õpilane Egle Sepp I koha ja11. klassi õpilane Mari-Liis Tommula III koha!


Veebruari sündmused

Neljapäeval, 28 veebruaril - Mao aasta teemaline luulevõistlus (Millimeetrine madu mõõtis maad ...), tööde esitamise tähtaeg!
Kolmapäeval, 27 veebruaril - Eesti nädal, "Presidendi kõne"
Teisipäeval, 26 veebruaril - Eesti nädal, laat
Esmaspäeval, 25 veebruaril - Eesti nädal, rahvariiete päev
Pühapäeval, 24 veebruaril - Kell 13.30 Aravete Keskkooli aulas Eesti Vabariigi
95. aastapäevale pühendatud kontsertaktus.
Reedel, 22 veebruaril - 2 klass ujumas Paides
Reedel, 22 veebruaril - Eesti Vabariigi 95. aastapäeva aktus.
Kolmapäeval, 20 veebruaril - Tammsaare lugemine
Kolmapäeval, 20 veebruaril - Pildistamine
18 veebruarini - kelgu meisterdamise võistlus
Reedel, 15 veebruaril - 2 klass ujumas Paides, 8 klassi eelkutseõpe JKHK-ses
Neljapäeval, 14 veebruaril - Sõbrapäeva disko
Laupäeval, 09 veebruaril - Aravete KK õpilasfirmad ÕF Seebimull ja ÕF Sõnaväänits osalevad Eesti Õpilasfirmade Laadal Kristiine keskuses
Reedel, 08 veebruaril - 2 klass ujumas Paides, 8 klassi eelkutseõpe JKHK-ses
Neljapäeval, 07 veebruaril - Osaleme "Nuputa" konkursil
Neljapäeval, 07 veebruaril - "Sirguvad tähed" 2-3 klassile
04-12. veebruar - Vastlanädal
Reedel, 01 veebruaril - 8 klassi eelkutseõpe JKHK-ses




Jaanuari sündmused

Reedel, 25 jaanuaril - 2 klass ujumas Paides, 8 klassi eelkutseõpe JKHK-ses
17. - 28.jaanuar - Fotokonkurss "Parim lapsepõlvemälestus"
Reedel, 18 jaanuaril - 2 klass ujumas Paides, 8 klassi eelkutseõpe JKHK-ses
Kolmapäeval, 16 jaanuaril - 9 klassile "Raha tarkuse päev!"
Reedel, 11 jaanuaril - 2 klass ujumas Paides, 8 klassi eelkutseõpe JKHK-ses
Reedel, 11 jaanuaril - 10 klassi teeõhtu
07-11.jaanuar - Vahetusõpilane Aravete KK 7 klassis
  • Aravete KK õpilased kogusid Virumaa kodutute loomade varjupaigale 290 eurot!
  • Maakondlikul geograafia olümpiaadil saavutasid Aravete KK 7. klassi õpilane Romet-Kert Peetvere II koha, 8. klassi õpilane Jaagup Aland I koha ja 9. klassi õpilane Egle Sepp II koha!
  • Aravete KK 11. klassi õpilane Silja Ratt võitis Teeviida esseekonkursi!


Detsembri sündmused

Neljapäeval, 20 detsembril - 18.00 Vanema astme jõulupidu, tantsuks bänd "Kolm soovi"
Kolmapäeval , 19 detsembril - 18.00 Algklasside jõulupidu
Neljapäeval, 13 detsembril - Jõuluviktoriin
Kolmapäeval, 12 detsembril - Jõululaat
Laupäeval, 08 detsembril - Päkapikkude ühtelaulmine
Laupäeval, 08 detsembril - Geograafia olümpiaadil
Reedel, 07 detsembril - Heategevuslaat koerte varjupaiga heaks
Reedel, 07 detsembril - Inglise keele ja saksa keele olümpiaadil
Esmaspäeval, 03 detsembril - Advendihommik
3 - 7 detsember - Koolimaja ehtimine


Novembri sündmused

Neljapäeval, 29 novembril - 16.00 "Aravete otsib talenti"
Neljapäeval, 29 novembril - Ettevõtlusmäng "Tunne Järvamaa ettevõtteid"
Reedel, 23 novembril - „Järvamaa noorsootöö AASTA TÄHED 2012“ Väätsa mõisas
Neljapäeval, 22 novembril - 13.00 Mardi-Kadrikarneval
Neljapäeval, 22 novembril - Töövarjupäev
Neljapäeval, 15 novembril - kell 18.00 lastevanemate üldkoosolek
Kolmapäeval, 14 novembril - kell 13.00 "Maitsev tants", info See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või  5551 9165
Teisipäeval, 13 novembril - Osaleme Vene keele päeval Väätsa PK-s
Reedel, 9 novembril - Näitus "Minu lemmiksõna"
Neljapäeval, 8 novembril - 18.00 Isadega koos koolimajas!
Neljapäeval, 8 novembril - Jörgen ja Kristjan Kalle loeng "Ettevõtjate edulugu"
Kolmapäeval, 7 novembril - Osaleme Midrimaa etluskonkursil ja karjäärimessikesel "Lingid tulevikku"
5 - 10 novembrini - ettevõtlusnädal
Neljapäeval, 01 novembril - Aravete KK-s külas riigikogu liige Annely Akkermann
November on Aravete KK-s karjäärikuu!


Oktoobri sündmused

29 oktoobrist - 02 novembrini - energiasäästu nädal
Kolmapäeval, 17 oktoobril - Ettelugemise päev
Kolmapäeval, 17 oktoobril - Kirbuturg
Reedel, 05 oktoobril - Õpetajate päev
Neljapäeval, 04 oktoobril - E-viktoriin majandusest



Septembri sündmused

Neljapäeval, 20 septembril -Videvikujooks
17 - 21 septembrini - Stiilinädal
Neljapäeval, 13 septembril - Osaleme Koolinoorte tuletõrjespordi mängudel
Kolmapäeval, 12 septembril - 13.30 Vanavanemate päev
Esmaspäeval, 3 septembril - 08.30 Õppeaasta avaaktus


Juuni sündmused

Reedel, 22 juunil - 16.00 12 klassi lõpupidu
Neljapäeval, 21 juunil - 17.00 9 klassi lõpupidu
Esmaspäeval, 11 juunil - 18.00 Vallavanema vastuvõtt parimatele õpilastele Aravete KK aulas
Esmaspäeval, 4 juunil - 08.05 Õppeaasta lõpuaktus üleminekuklassidele
Reedel, 1 juunil - 13.30 Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele ja õpetajatele

 

 

Mai sündmused

Neljapäeval, 31 mail - 9 klassi tutipidu
Kolmapäeval, 30 mail - 10 klassi näidendi esietendus
29-30 mai - Osaleme KEAT laagris
Esmaspäeval, 28 mail - Lemmiklooma päev
Laupäeval, 26 mail - Osaleme Järvamaa laulu- ja tantsupeol
Neljapäeval, 24 mail - 18.00 Kevadkontsert
Neljapäeval, 24 mail - 13.00 Järva maavanema vastuvõtt olümpiaadide võitjatele
Neljapäeval, 23 mail - Algklasside spordipäev
21-25 mai - Piimandusmuuseumi näitus Aravete koolimajas
Neljapäeval, 17 mail - Vanapaberikampaania lõpetamine Paides
Reedel, 11 mail - Tublimatele väljasõit botaanikaaeda ja teletorni
Teisipäeval, 8 mail - Inglise k. riigieksam
Reedel, 4 mail - 09.00 Lasteaia vanem rühm koos vanematega kooliga tutvumas
Neljapäeval, 3 mail - Volbripidu
Kolmapäeval, 2 mail - "Ametite päev" (5-8 ja 10-11 kl. Rakveres, 1-4 kl. J-Jaanis, 9 kl. proovieksam)

 

 

Aprilli sündmused

  • Vendade Liivide etluskonkurss - Vabariiklikule konkursile sõidab Ingeri-Helena Kakko Albu PK 8 klassist.
  • Maakondlikul kunstiolümpiaadil saavutas Aravete KK õpilane Erik Vilbu (5 kl.) II-III koha
  • Unicef&Henkel - Heategevuslik kooliprojekt "Kord majja Clin´iga" - Fotokonkursile laekunud tööde põhjal valiti parimateks Aravete Keskkooli õpilased, kes saavad auhinnaks särgid ja Tallinna Botaanikaaia piletid.
  • Järvamaa õigekeelsuskonkursil saavutasid Aravete KK õpilased Kristo Kivisto (5 kl.) III koha, Egle Sepp (8 kl.) II koha, Eik Kobrand (9 kl.) III koha ja Mari-Liis Tommula (10 kl.) II koha
  • Maakondlikul majandusõpetuse olümpiaadil saavutas Aravete KK õpilane Alari Naarits (12 kl.) I koha

Esmaspäeval, 30 aprillil - Eesti k. riigieksam
Kolmapäeval, 25 aprillil - Viimane koolikell (12 kl.)
Reedel, 20 aprillil - Prantsuse filmiõhtu
Neljapäeval, 19 aprillil - Ambla LPK 9 klass Aravete koolis
Esmaspäeval, 16 aprillil - Vendade Liivide etluskonkurss - Vabariiklikule konkursile sõidab Ingeri-Helena Kakko Albu PK 8 klassist.
9-20 aprill - VeniVidiVici Õpilasvahetuse raames Tõrva Gümnaasiumi 8.klassi õpilane Aravete Keskkoolis.
Neljapäeval, 12 aprillil - Algklasside teatripäev Albu Rahvamajas
Teisipäeval, 10 aprillil - Viipekeele loeng
Esmasäeval, 9 aprillil - Algklassidele "Muna veeretamine"
Neljapäeval, 5 aprillil - Tervisepäev


Märtsi sündmused

26-30 märts - VeniVidiVici Õpilasvahetuse raames Emmaste PK 8.klassi õpilane Aravete Keskkoolis.
27-29 märts - Lahtiste uste päevad Aravete Keskkoolis
Teisipäeval, 27 märtsil - Õpilasesinduse koolitus
Reedel, 16 märtsil - "Känguru"
Neljapäeval, 15 märtsil - Moeshow "Piiritu Mood"
Kolmapäeval, 14 märtsil - Emakeelepäev
Kolmapäeval, 07 märtsil - 08.15-12.00 Kooli raadiomeeskonna koolitus
Kolmapäeval, 07 märtsil - Seoses Aravete Keskkooli õpetajate streigiga 7. märtsil 2012, tunniplaanijärgset õppetööd Aravete Keskkoolis ei toimu. Õpilastele tagatakse sellel päeval õppetööd toetavad tegevused.
5-9 märts - Tüdrukute nädal
Laupäeval, 03 märtsil - Majandusolümpiaad Aravete Keskkoolis
Reedel, 02 märtsil - Peterburi tsirkus Aravete Kultuurimajas


Veebruari sündmused

•21-27 veebruaril aula ees Aravete külamuuseumi näitus "Eesti Vabariik 94"
•Maakondlikul vene keele olümpiaadil saavutas Aravete KK õpilane Jelizaveta Ankipova (10 kl.) III koha
•Maakondlikul keemiaolümpiaadil saavutasid Aravete KK õpilased Mari-Liis Tommula (10 kl.) I koha ja Egle Sepp (8 kl.) II koha
Teisipäeval, 28 veebruaril - 18.00 "Lastevanemate Kool", S. Blumbergi loeng seksuaalkasvatusest
21-27 veebruaril aula ees Aravete külamuuseumi näitus "Eesti Vabariik 94"
Reedel, 24 veebruaril - 13.30 Aravete Keskkooli aulas Eesti Vabariigi 94. aastapäevale pühendatud kontsert-aktus, kus toimub Ambla valla teenetemärgi üleandmine
Neljapäeval, 23 veebruaril - Vabariigi aastapäeva aktus
Kolmapäeval, 22 veebruaril - Lumelinna ehitamine, teemaks "Eesti Vabariik"
21-27 veebruar - Aula ees Aravete külamuuseumi näitus "Eesti Vabariik 94"
Teisipäeval, 21 veebruaril - Vastlapäev
Teisipäeval, 14 veebruaril - Lasteaia vanem rühm koolis külas, Sõbrapilt, Sõbrapäeva pidu
13-17 veebruar - Sõbranädal
11-12 veebruar - Järvamaa valdade IV talimängud Aravetel
Neljapäeval, 09 veebruaril - Videvikumuinasjutt
Reedel, 03 veebrauril - Prantsuse filmiõhtu

 

Jaanuari sündmused

•Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutasid Aravete KK õpilased Mari-Liis Tommula (10 kl.) III koha ja Egle Sepp (8 kl.) III koha
•Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas Aravete KK õpilane Egle Sepp (8 kl.) I koha
•Maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutasid Aravete KK õpilased Mari-Liis Tommula (10 kl.) I koha ja Sille Vespere (8 kl.) III koha
Esmaspäevadel, 30.jaanuaril - Saksa k. näitus "Minu lemmik saksakeelne sõna"
Esmaspäevadel, 23. ja 30.jaanuaril - 2 klass ujumas Paides
Neljapäeval, 26 jaanuaril - 18.00 Lastevanemate Kool, teemal „Mõtlemist muutes õnnelikuks ehk kuidas kasutada elutreeningut lähedatega suhtlemisel“, lektoriks on Ruta Püvi.
Neljapäeval, 12 jaanuaril - 4H kohvik
Detsembri sündmused
  • Ambla valla "Aasta Noor" on Aravete KK 11. klassi õpilane Keli Tubin!
  • Maakondlikul geograafia olümpiaadil saavutasid Aravete KK õpilased Jaagup Aland (7 kl.) I koha, Egle Sepp (8 kl.) III koha ja Eik Kobrand (9 kl.) I koha!
  • ärvamaa aasta noor vabatahtlik on Aravete KK 11. klassi õpilane Keli Tubin!
  • Tordivõistluse "Maitsev meloodia" võitja on Aravete KK 9. klassi võistkond, eripreemia parima tordi eest sai Roosna-Alliku PK võistkond ja eripreemia parima laulu esitamise eest sai Aravete KK 7. klassi võistkond.
  • 7 detsembril kell 13.00 Aravete Keskkooli aulas "Maitsev meloodia", külalisena Ott Lepland
  • Saint-Gobaini väärtushinnangute päev Aravetel!
Kolmapäeval, 21 detsember - 17.00 vanema kooliastme jõulupidu
Esmaspäev, 19 detsember - 18.00 algklasside jõulupidu
Esmaspäevast reedeni, 12 detsembrist 16 detsembrini - Stiilinädal
Neljapäeval, 15 detsembril - Jõululaat
Neljapäeval, 08 detsembril - 18.00 Lastevanemate kool
Kolmapäeval, 07 detsembril - 13.00 "Maitsev meloodia", külas Ott Lepland
Neljapäeval, 01 detsembril - Playbox


Novembri sündmused
Reedel, 25 novembril - Projekti "Sotsiaalne õiglus ja jätkusuutlik areng" raames külas Illuka pagulaslaagris
Kolmapäeval, 23 novembril - Lugemishommik algklassidele
9 klass külastab ettevõtluspäeva raames "Hagari" leivatehast
Neljapäeval, 17  novembril - Töövarjupäev!
Osaleme Midrimaa luulekonkursil
Osaleme"Järvamaa tubli kaarditundja" konkursil
18.00 Lastevanemate üldkoosolek
Neljapäeval, 10 novembril - 18.00 Isadepäeva üritus (aulas)


Oktoobri sündmused
17 - 21 oktoober - Stiilinädal
10 - 14 oktoober - Kooli raamatukogus näitus "Õpetaja kogub"
10 - 14 oktoober - Leivanädal
Kolmapäeval, 05 oktoobril - 08.00 näiteringi etendus "Noor õpetaja maal"


Septembri sündmused
Reedel, 30 septembril - Õpetajate päeva tähistamine
Reedel, 30 septembril - "Hoia metsa" sügislaager Jänedal
Neljapäeval, 29 septembril - 09.00 Logopeedi vastuvõtt
Teisipäeval, 27 septembril - "Matemaatika südames" Paide Ühisgümnaasiumis
Reedel, 23 septembril - Sügise tervitamine
Neljapäeval, 22.septembril - Videvikujooks
Neljapäeval, 22.septembril - 6 klass osaleb RMK 2011 a. sügiskampaanial "Kohtume metsas!
Teisipäeval, 21 septembril - 18.00 "Gordoni perekool" lastevanematele
Neljapäeval, 15.septembril - Osaleme tuletõrje olümpial Türil
Reedel, 09.septembril - Rebaste ristimine
Hea põhikoolilõpetaja, ootame Sind Aravete Keskkooli!

1. septembrist 2011 on Aravete Keskkoolis võimalus lisaks inglise, saksa, vene ja soome keelele õppida ka prantsuse keelt.


Juuni sündmused
Reedel, 03.juunil 08.30 Üleminekuklasside lõpuaktus
Laupäeval, 18.juunil 14.00 9 klassi lõpuaktus
Laupäeval, 18.juunil 17.00 12 klassi lõpuaktus

Mai sündmused

Reedel, 06.mail Wolbripidu.
Kolmapäeval, 11.maill Ametite päev - sepa, kiviraiduri, puu- ja metallitöö, ehtevalmistamise, kosmeetiku ja ettevõtluse töötoad. Loe lähemalt "Piibelehest". (vaata ERR uudist).
Neljapäeval, 12. mail Kevadlaat.
Esmaspäeval, 16.mail Algklasside spordipäev
Teisipäeval ja kolmapäeval, 17.-18.mail KEAT laager Valgehobusemäel.
Neljapäeval, 19.mail "Hoia metsa 2011" ja "Vanapaber 2011" lõpuüritus Paide Kultuurikeskuses.
Reedel, 20. mail 18.00 Kevadkontsert
Kolmapäeval, 25.mail 10 klassi näidendi esietendus.
Neljapäevall, 26.mail kell 18.00 Aravete KK aulas Jaan Tätte "Kaotajad", lavastanud 10 kl. Pilet 1,50 EUR.
Laupäeval, 28.mail Järvamaa Laulu- ja Tantsupidu, Kangrumäel.
Metsanädala loodusviktoriinil Paide Avatud Noortekeskuses saavutas Aravete KK võistkond koosseisus Egle Sepp, Sille Vespere, Mari-Liis Tommula ja Eik Kobrand 1 koha.
Aprilli sündmused
Laupäeval, 09.aprillil Seitsmenda klassi võistkond vabariiklikul "Nuputa" võistlusel Kohtla-Järvel.
Teisipäeval, 12.aprillil kell 11.00 Aravete Külamuuseumis vendade Liivide etlusvõistlus.
Kolmapäeval, 13.aprillil kell 10.00 Algklasside teatripäev Aravete KK-s.
Neljapäeval, 14.aprillil kell 12.45 "Ettevõtlus- ja internetiturundus" 10-12 klass.
Teisipäeval, 19.aprillil Viktoriin "Noored Euroopa metsades".
Kolmapäeval, 20.aprillil Viimane koolikell (12 kl.).
Neljapäeval, 28.aprillil kell 12.45 Anu Raisma räägib välismissioonidest (8-12 kl.).

Vendade Liivide vabariiklikul luulekonkursil Alatskivi Keskkoolis sai 9. klassi õpilane Marii Rikken žürii eripreemia.
  • Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutasid Aravete KK õpilased Mari-Liis Tommula (10 kl.) III koha ja Egle Sepp (8 kl.) III koha
  • Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas Aravete KK õpilane Egle Sepp (8 kl.) I koha
  • Maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutasid Aravete KK õpilased Mari-Liis Tommula (10 kl.) I koha ja Sille Vespere (8 kl.) III koha

Veebikonstaabli poole võib pöörduda!

Meelespea lapsevanemale!

AKK FACEBOOK

Aravete

°C
Õhurõhk: hPs
Tuule kiirus: m/s
Tuule suund:

Aravete Keskkooli hoone uue osa rekonstrueerimine.

Aravete Keskkool

Piibe mnt 21
Aravete, Ambla vald
Järva maakond 73501

Tel: +372 383 8940
E-post: sekretar@aravetekk.ee

Riiklik järelvalve

Riiklikku järelevalvet kooli  üle teostavad järgnevad organisatsioonid!

Viimased uudised