Eesti - Norra projektinädal 17. - 21. november Aravete KK-s.

17 novembrist - 21 novemberini tutvuvad Norra Lillehammer videregående skole kaks õpetajat ja üks suusatreener Aravete Keskkoolis EMP/Norra stipendiumiprogrammi koostööprojekti „PROMOTING HEALTHY LIFESTYLES IN SCHOOL“ raames eesti kooli- ja spordieluga.
Esmaspäeva, 17. novembri pärastlõunal saabuvad külalised Tallinna ja seejärel tutvustavad Aravete KK õpetajad külalistele pealinna vaatamisväärsusi.
Teisipäeva, 18. novembri ennelõunal tutvuvad külalised kooliga ning kell 10.00  toimub projektinädala avaseminar, kuhu on kutsutud Ambla valla, Eesti suusaliidu ja Norra Kuningliku saatkonna esindajad. Päeva teisel poolel osalevad külalised koos õpilastega treeningutes.
Kolmapäeval, 19. novembril külastatakse Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskust, võetakse osa Aravete KK traditsioonilisest tordivõistlusest (sellel aastal „Maitsev Sport“) ja päev lõpetatakse projektikoosolekuga.
Neljapäeva, 20. novembri ennelõunal varjutavad külalised Aravete KK kehalise kasvatuse õpetajat ning alates kella 12.00-st osalevad Aravete Keskkooli aulas koolitusel „Tervislik liikumine. Võimalused koolis. Vastupidavusalade käsitlemine.“  Lektoriteks on oma ala asjatundjad Kaarel Zilmer ja Rene Meimer. Koolitus on kõigile soovijatele tasuta, kuid palume ette registreerida 19. novembriks aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonil 3838940. Päev lõpeb pimedas orienteerumisega Kangrumäel.
Reedel, 21. novembri hommikul varjutavad külalised Aravete KK õpetajaid õppetundides ning varalõunal alustatakse tagasiteed Lillehammerisse.

 

Andy Tilk

Aravete KK direktor